Ako býva pekným zvykom, aj v tomto školskom roku boli deti z MŠ pozrieť svojich väčších kamarátov, ako sa im darí v prvom ročníku. Návšteva sa konala 24.3.2023.

 Privítala ich milá pani učiteľka a malí prváci, ktorí sa s nimi podelili o školské lavice. Predškoláci si tak mohli vyskúšať, aký je to pocit byť vo „veľkej“ škole. Prváci im ukázali, čo všetko sa stihli naučiť v základnej škole a veru nie je toho málo. No ani škôlkari sa nedali zahanbiť. Dúfame, že si odniesli zo školy nielen malý darček, ale aj dobrý pocit. Po tomto milom stretnutí bude pre predškolákov ich zápis do školy určite jednoduchší. Ďakujeme všetkým zúčastneným za príjemne prežité chvíle.

Návšteva predškolákov II. MŠ v ZŠ

V mesiaci marec sme navštívili prvákov v ZŠ Lesíček, kde sme sa zúčastnili otvorenej hodiny. Deti sa v škole cítili veľmi príjemne, o čom svedčilo ich nadšené rozprávanie. Veríme, že aj vďaka tomuto stretnutiu, pôjdu deti k zápisu do prvej triedy s ľahkosťou a radosťou.