Vianočný čas má nepochybne svoje čaro. Intenzívne ho vnímajú najmä deti, pre ktoré sú Vianoce obdobím spoločných chvíľ pod vianočným stromčekom, kedy rozbaľujú darčeky, ktoré si priali. No nemusí to tak byť…Každý má inú predstavu o tom, ako sa dajú stráviť tie najkrajšie Vianoce.

Denník Pravda už tradične vyhlásil súťaž v kreslení, do ktorej sa mohlo zapojiť každé dieťa mladšie ako 15 rokov. Úlohou detí bolo nakresliť, ako si predstavujú „najkrajšie Vianoce“. Do tejto súťaže sa počas decembra zapojila aj naša škola. Žiaci I. stupňa kreslili, ako si predstavujú Vianoce, ako by mali vyzerať Vianoce u nich doma.  Najkrajšie práce sme poslali do denníka Pravda. Ceny boli tento rok skutočne štedré.     

V tejto súťaži máme aj výherkyňu, ktorá sa umiestnila na peknom 5. mieste a je ňou Meliska Ferková zo 4.A triedy. Vyhrala zaujímavú cenu- aplikáciu LangBee  na učenie cudzích jazykov na jeden rok zdarma. Gratulujeme Meliska!