Veľká noc patrí k najkrajším sviatkom jarného obdobia. Predveľkonočné obdobie v našej MŠ sme sa rozhodli spríjemniť tradičným tvorivým dňom. Triedu sme premenili na veľkonočné tvorivé dielne, počas ktorých deti spoločne so svojimi mamičkami vyrábali neodmysliteľnú súčasť slávnostnej výzdoby – veľkonočných zajačikov a veľkonočné košíčky. Obkresľovali, strihali, lepili a používali pri tom rôzne techniky zdobenia. V príjemnej sviatočnej atmosfére sa mamičky s nadšením pustili do výroby zajkov a košíkov a radovali sa, že mohli spoločne tvoriť  so svojimi detičkami. Deti mamkám aktívne pomáhali a tešili sa z krásnych vlastnoručne vyrobených dekorácií, ktorými si vyzdobia svoje príbytky a spestria si tak svoju domácnosť.

Čo všetko dokážu šikovné ruky, fantázia a dobrá nálada – to ukázali deti našej materskej školy spolu so svojimi rodičmi na tvorivých dielňach dňa 25. marca  2024. Vo svojich milých výtvoroch využili rôzny  materiál, ktorý sa premenil na veľkonočné dekorácie.

Ďakujeme všetkým, ktorí  prišli a tešíme sa na ďalšie tvorivé stretnutie v našej materskej škole.