„Hurá je to tu, radujú sa všetci, prišiel opäť k nám detský karneval.“

Dňa 10.2. 2022 sa v našej materskej škole konal fašiangový karneval.

Fašiangy – čas radosti a veselosti, hudby a zábavy. Prípravu masiek, výrobu škrabošiek a výzdobu triedy vystriedala karnevalová zábava. Nedočkavé deti, plné očakávania, ich rozžiarené očká, pestré karnevalové masky plné fantázie, obľúbení hrdinovia a krásne princezné sľubovali bohaté karnevalové zážitky. Fašiangový program, sprievod masiek za veselej hudby a ich predstavenie sprevádzala výborná atmosféra. Nasledovali zábavné súťaže, stoličkový tanec, veselá zábava plná radosti a smiechu a sladké hodovanie pri šiškách. Nakoniec ešte diplom s balónikom a spokojný úsmev na tvárach deti. Bol to veru veselý a vydarený fašiangový karneval.

Neveríte? Tak si pozrite fotografie z akcie na webovej stránke našej materskej školy.