„Keď si hora mäkkým šálom hrdlo omoce, na oblôčik zaklopú nám biele Vianoce.

Biele strechy, biele pole, dlhá biela noc, pravá zima začína sa od Vianoc.“ Vysvietený vianočný stromček, vyzdobený v červenom šate, nám v triede pripomína blížiace sa najkrajšie sviatky roka – Vianoce. Príjemná a pokojná vianočná atmosféra dýcha z každého kúta našej materskej školy a práve o tieto sviatočné pocity sme sa rozhodli podeliť aj s našimi rodinami. 19. decembra sme privítali naše detičky spolu s ich rodičmi, starými rodičmi i súrodencami na vianočných tvorivých dielňach. Prišli všetci, ktorí si chceli pripraviť vianočnú výzdobu pre svoje príbytky a inšpirovať sa. Čarovná atmosféra, vianočné koledy, príjemná tvorivá nálada, vlastnoručne zhotovené dekoratívne vianočné svietniky i medovníčky a koláčiky boli zárukou pre príjemne prežité popoludnie v predvianočnej sviatočnej nálade. Ďakujeme všetkým rodičom, babičkám a sestričkám za účasť a želáme im pokojné prežitie vianočných sviatkov a šťastný Nový rok 2024.