Vianoce – čas radosti, darčekov a stretnutí, s tými, ktorých máme radi. Nie sú však ani tak o otváraní darčekov, ako skôr o otváraní našich sŕdc. Aj my sme naše srdiečka v tomto roku opäť otvorili  pre našich kamarátov z 1. ročníka základnej školy. Na stretnutie s nimi sme sa  už tradične veľmi tešili. V príjemnej predvianočnej atmosfére sme pre nich s láskou pripravovali a vlastnoručne vyrábali vianočné ozdoby, usilovne sme ich strihali, lepili a skladali, aby sme s nimi neskôr potešili našich kamarátov. Spoločné stretnutie bolo veľmi srdečné, plné smiechu, spevu a veselého džavotu. Nezabudli sme ani na vlastnoručne vyrobené darčeky. Nádherné vianočné gule od školákov nám krásne rozžiarili náš vianočný stromček a školákom zas stromček rozžiaria naše vianočné gule s anjelikmi. Rozišli sme sa s dobrou náladou a úsmevom na tvári.  Všetkým prajeme šťastné a veselé Vianoce,  plné štedrosti a pohody a už dnes sa tešíme na ďalšie spoločné akcie.