Perinbaba tento rok akosi zaspala. O to väčšia bola naša radosť, keď konečne nasnežilo a celý náš školský dvor sa zahalil do snehovej periny. Deti mali z čerstvo napadnutého snehu obrovskú radosť, čo sme aj patrične využili na zimné radovánky. Naše nadšenie zo snehu však vyvrcholilo až v Deň zimných športov. Pre deti sme pripravili zaujímavé hry, pri ktorých sa poriadne vyšantili. Bohatá snehová nádielka a krásny slnečný deň im pripravili nezabudnuteľné chvíle, ktoré zažili v podobe súťažných disciplín a to behu medzi prekážkami, hodu šiškami na cieľ a ich rýchlim vyzbieraním, výroby snehových gúľ a ich hádzania do kmeňa stromu, naplnenia vedier lopatami a ťahania kamarátov na boboch. Nezabudli sme ani na stavanie snehuliaka. Po skončení súťažných disciplín sme deti ocenili za ich snahu a výkony diplomom a sladkosťou, ale najväčšou odmenou pre všetkých bola spokojnosť, vyštípané líčka a pocit, že sa dosýta vybláznili. Športu zdar!