Vianoce – najkrajšie sviatky v roku, vianočné stromčeky, ozdoby a blikajúce svetielka.

Čas radosti a darčekov, pozastavení a stretnutí, s tými, ktorých máme radi.

   Vianočný zvonček – spoločná školská akcia detí z materskej školy a z 1. ročníka základnej školy. Horlivo a poctivo sme sa na ňu pripravovali, s láskou sme vyrábali vianočné ozdoby a plní očakávania sme počítali dni do nášho stretnutia. Spoločné predvianočné stretnutie s našimi kamarátmi bolo veľmi srdečné, plné smiechu,  piesni a veselého detského džavotu. Nezabudli sme ani na vlastnoručne vyrobené darčeky, s ktorými sme sa navzájom obdarovali. Následne sme si s nimi ozdobili stromčeky v našich triedach. Už dnes sa tešíme na ďalšie spoločné akcie.

Prajeme šťastné a veselé Vianoce, plné štedrosti a pohody a v novom roku zdravie a šťastie.