Sviatky jari sa nezadržateľne blížia a my premýšľame, ako dodať nášmu domovu a prostrediu školy tú správnu veľkonočnú atmosféru. K Veľkej noci neodmysliteľne patria aj veľkonočné vajíčka. Iste, môžete zájsť do obchodu a nakúpiť si rôzne veľkonočné ozdoby, maľované vajíčka a všeličo iné, no nebolo by krajšie vyrobiť si vlastné ozdôbky? Zdobenie vajíčok môže mať mnoho podôb a na túto činnosť sa dajú využiť rozličné materiály a spôsoby. Pod vedením učiteľov výtvarnej výchovy a pracovného vyučovania si žiaci ŠT vyrobili množstvo vajíčok rôznymi technikami, no a tými si vyzdobili triedy, chodby a nástenky.

Fantázia a tvorivosť žiakom vôbec nechýbala, čo vyplynulo aj s radosti a chuti. Verím, že takou tvorivosťou budeme aj naďalej prispievať k skrášľovaní školy.

Veľkonočné-vajíčko-foto