S heslom „Pohybom ku zdraviu“  sme sa v týždni od 17. – 21. septembra zapojili  do „Európskeho týždňa športu“,  čím sme sa aktívne zapojili do celoeurópskej aktivity, ktorá je iniciatívou Európskej komisie na podporu športu a fyzickej aktivity v celej Európe. Hlavnou témou kampane je heslo „#BeActive“, ktoré má nabádať k pohybu, a to nielen počas Európskeho týždňa športu, ale po celý rok. Žiaci I. a II. stupňa počas tohto týždňa realizovali rôzne aktivity – atletické disciplíny, loptové hry, vybíjaná, futbal. Všetci boli aktívni , žiaci sa zapojili do tejto akcie s radosťou. Vďaka nim sme v tomto týždni zvýšili športovú a pohybovú aktivitu.

Záleží nám na našich žiakoch! Chceme, aby z nich vyrástli zdravé a silné osobnosti, a aj preto sa naša škola pripojila k Európskemu týždňu športu.

Organizátor: učitelia telesnej výchovy

spracovala: Mgr. Ivana Sukovská